Dr. Murad Clarifying Toner ve Acne Spot TreatmentBu ara sivilcelerim tekrar varlıklarını bana hatırlatmaya başlayınca Lush Breath oh Fresh Air toniğimi bırakıp Dr. Murad ürünlerini denemeye karar verdim.Tabii önce internette araştırdım ama kardeşim bu serinin temizleme jelini kullanıp memnun kaldığı için ben de denemek istedim.Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum.Bloguma yazmak için sabırsızlanıyordum ama denemeden olmaz diye bir süre bekledim.Toniğin içinde mentol var ve cilde bariz bir ferahlık veriyor ayrıca agl özleri de yağlanmayı dengeliyor.Akşamları yüzümü temizlerim ama sabahları yüzümü yıkadıktan sonra sadece bu tonikle silip nemlendirici sürsem bile cildim fazla yağlanmıyor.İlk anda hafif bir karıncalanma hissi olsa da hemen geçiyor ve gerçekten temiz hissettiriyor.Sanırım sivilcelerim geçse bile bir kenarda bulundurmakta fayda var.Acne spot treatment ise açık sarı renkli ve çok hafif bir krem.Daha önce jel kullanmıştım ama bundan da memnun kaldım.İçeriğinde çinko, salisilik asit ve yulaf unu gibi maddeler var.İnternette bazı yorumlarda spot treatment için çok kötü kokuyor gibi yorumlar gördüm ama beni rahatsız etmedi kokusu.Bu 2 ürünle ilgili en sevdiğim şeylerden biri de hassas cildimde sorun oluşturmaması ve yormaması.Ben ikisini de strawberrynet'ten aldım ve oldukça uygun fiyatlı oldular.Sivilceli ciltler için severek tavsiye olunur.

Since I have started to break out again, I left my Lush Breath of Fresh Air toner and decided to try products of Dr. Murad. First I searched them on the internet but as my sister’s been using the cleaning gel lately, I wanted to give it a go. Now I have been using them for 2 weeks and I am very pleased with them. I have been longing to post them on my blog but first I wanted to use for some time. The toner has menthol to give a fresh feeling; algae extract to balance the oil production. My routine is clean my face in the evenings and just wash with water and wipe with toner in the mornings. This toner really controls the greasy feeling during the day. First a tingly feeling but then comes really a clean face. I think it makes sense to keep a bottle at hand even after the zits disappear. Acne spot treatment is a light yellow cream. I have used a gel type of product before but I also loved this. It has zinc, salicylic acid and oat flour in it. I have read the smell of this cream in really disturbing but I had no such feeling for myself. What I love most about these products is that they have not hurt my very sensitive skin. I bought them from strawberrynet at a reasonable price compared to my country. I recommend them for problematic skins.


1 yorum:

Adsız dedi ki...

[color=blue][u]Interesting post! thank you for sharing this information. sparklypages.blogspot.com really got under my
[/u][/color] [url=http://nuscin-online.info]skin,[/url] [color=blue][u]bookmarked... Keep up the great site...[/u][/color]

Related Posts with Thumbnails

Bana Ulaşmak İçin...

...mail adresim:
sparklypages@gmail.com

Sohbet Kutusu:))

Blog Listem

İzleyiciler

Gelip Görüp Fethedenler

Site Meter